Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sorgulama nasıl yapılır?

ziraat bankası destek kredisi başvuru sorgulama

Teknoloji

Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sorgulama nasıl yapılır?

Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sorgulama nasıl yapılır?

Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sorgulama hakkında bilgiler. Pandemi dönemi için uygulanan ekonomik tedbirlerin arasında yer alan ve 3 kamu bankası tarafından sağlanan temel ihtiyaç destek kredisi, hem uygun faiz oranı hem de 6 ay geri ödemesiz olma özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Ziraat Bankası da, uygun faiz oranıyla 6 ay sonra ödemeli 3000 TL ile 10000 TL arasında destek kredisi imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor.

İşte Ziraat Bank destek kredisi başvuru ve sorgulama detayları

ZİRAAT BANKASI DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamadan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredi kullanmak mümkün.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir Hayat Eve Sığar uygulaması nedir, nasıl kullanılır?

Destek kredisi başvuru sorgulama ekranı

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim  adresinden Ziraat Bankası destek kredisi başvuru sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER NELERDİR?

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ay ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

Continue Reading
Advertisement
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top