Ya Superman kötü biri olsaydı | Brightburn Fragman

0
100
brightburn fragman

Belki bazı insanlar sadece kötü doğar… Sırf süper güçlerinin olması, onların birer kahraman olacağı anlamına gelmez. James Gunn imzalı Brightburn Türkçe Altyazılı fragmanı ile karşımızda.

Superman’in, sorunlarımızı çözmek için istekli ve genellikle kırmızı pelerinli İsa gibi nazik, kahraman bir uzaylı olduğunu hepimiz biliyoruz. Guardians of the Galaxy filmlerinin yönetmeni James Gunn, Birghtburn filmi ile bildiğimiz Superman hikayesini radikal bir yaklaşımla süper kahraman korku filmine çeviriyor.

Brightburn yeni çıkan ikinci bir fragmanı ile oldukça dikkat çekiyor.  Superman ile benzer güçlere sahip uzaylı bir bebek gemisi ile kaza geçirerek dünyamıza iner. Burada bir aile tarafından bulunan ve evlatlık olarak alınan çocuğa Brandon ismi verilir. Küçük bir kasabada normal bir çocuk olarak büyütülen Brandon, güçleri ortaya çıkmaya başladıkça kontrolden çıkmaya ve bir kahramandan çok tehlikeli bir düşmana dönüşmeye başlar.

Superman kötü olsaydı ne olurdu?

Senaryosu, James Gunn’ın kardeşi Brian Gunn ve kuzeni Mark Gunn tarafından yazılan filmin başrolününde Elizabeth Banks bulunuyor. Brightburn, 24 Mayıs’ta vizyona girecek.

CEVAP VER

Yorum yapın
Please enter your name here