Connect with us

Dark Phoenix Final Fragmanı geldi | Türkçe Altyazılı Fragman

dark phoenix final fragman

Film Haberleri

Dark Phoenix Final Fragmanı geldi | Türkçe Altyazılı Fragman

20th Century Fox, X-Men’in en sevilen karakterlerinden Jean Gray’in Dark Phoenix’e dönüştüğü X-Men Dark Phonenix final fragmanını paylaştı. 

Dark Phoenix‘te, X-Men en zorlu ve güçlü düşmanıyla karşı karşıya kalıyor. Uzayda kurtarma görevi sırasında, Jean Gray gizemli bir kozmik kuvvet tarafından saldırıya uğrar ve ölmekten kılpayı kurtulur. Ekip eve döndükten sonra, bu varlık onu son derece güçlü ve çok daha dengesiz hale getirir. İçindeki bu varlık ile savaş veren Jean kontrolden çıkarak etrafına ve ekibine zarar vermeye başlar.

Bu sefer X-Men yalnızca arkadaşları Jean’in ruhunu kurtarmak için değil, gezegeni bu kozmik güçten korumak ve uzaylı istilasından kurtarmak için toparlanıp savaşmak zorundadır.

X-Men Dark Phoenix Türkçe Altyazılı Final Fragmanı

X-Men Dark Phoenix’in kadrosunda, Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Gray) ,Evan Peters (Quicksilver), James McAvoy (Profesor Xavier ) ve Michael Fessbender (Magneto) gibi isimler yer alıyor.

Simon Kinberg’in yazıp ve yönettiği X-Men: Dark Phoenix, 7 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek.

Founder of Wireprime

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

To Top