Connect with us

The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi belli oldu

the mandalorian 2. sezon

Dizi Haberleri

The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi belli oldu

The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi belli oldu

The Mandalorian 2.sezon tarihi 20 Ekim olarak açıklandı. Disney daha önce yaptığı açıklama ile merakla beklenen 2.sezonun bu yıl içerisinde …

The Mandalorian 2.sezon tarihi 20 Ekim olarak açıklandı. Disney daha önce yaptığı açıklama ile merakla beklenen 2. sezonun bu yıl içerisinde yayınlanacağını zaten belirtmiş ve Ekim ayını işaret etmişti. Bugün ise Star Wars resmi sosyal medya hesapları üzerinden dizinin yayın tarihi açıklanmış oldu.

The Mandalorian 2.sezonu 20 Ekim’de yayınlanacak.

The Mandalorian dizisi bildiğiniz gibi Star Wars yan hikayesi olarak karşımıza çıkmıştı ve büyük bir beğeni toplamıştı. Hatta serinin hayranları tarafından en iyi Star Wars işlerinden biri olarak gösterilen dizi ilk sezonda olduğu gibi Disney’in abonelik servisi Disney+ sisteminde yayınlanacak.

Disney, Obi Wan Kenobi dizisi çekmeye hazırlanıyor

Disney patronu Robert Iger daha önce yaptığı açıklamada Star Wars evrenini daha da genişletmek istediklerini sözlerine eklemiş ve The Mandalorion 2.sezon sonrasında bu dizinin de yan hikayelerinin gelebileceğini ima etmişti. Dizinin 2.sezonunda Boba Fett gibi önemli karakterleri de görme lansına erişeceğiz. Diğer taraftan Baby Yoda’nın akibeti ve 2.sezonda neler yapacağı da tabi ki merak ediliyor.

 

 

Founder of Wireprime

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Dizi Haberleri

To Top