Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

The Batman filminin yıldızı koronavirüse yakalandı!

THE BATMAN filmi

Film Haberleri

The Batman filminin yıldızı koronavirüse yakalandı!

The Batman filminin yıldızı koronavirüse yakalandı!

Koronavirüs birçok sektörü olumsuz anlamda etkilediği gibi sinema sektörünü de kötü yönde etkiledi. Hatırlayacağınız üzere daha öncesinde …

Koronavirüs birçok sektörü olumsuz anlamda etkilediği gibi sinema sektörünü de kötü yönde etkiledi. Hatırlayacağınız üzere daha öncesinde Hollywood yıldızı The Rock olarak bildiğimiz Dwayne Johnson da virüse yakalandığını açıklamıştı. Şimdi ise The Batman filminin baş rol oyuncusu Robert Pattinson‘da da koronavirüs testinin pozitif çıktığı ifade edildi. Bu durumun sonrasında filmin çekimlerine ara verildiği açıklandı.

The Batman filminin yıldızı koronavirüse yakalandı!

Koronavirüs salgını hayatımızı her anlamda olumsuz etkilemeye devam ediyor. Birçok sektörü zor duruma sokan virüs, özellikle sinema sektöründe taşları yerinden oynattı. Pandemi sebebi ile çekimleri birçok defa ertelenen The Batman filminin gösterim tarihi de uzamaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere söz konusu yapımın gösterim tarihi daha öncesinde 2021 yılının Ekim ayına kadar ertelenmişti. Böyle giderse gösterim tarihi daha da ileri atılacak gibi gözüküyor.

James Bond No Time to Die filminin yeni fragmanı yayınlandı

Filmin yapımcı şirketi Warner Bros tarafından yapılan açıklamada ise “The Batman prodüksiyonunda bir ekip üyesinin COVID-19 testi pozitif çıktı ve gerekli prosedürlere göre izole edildi. Çekimler geçici olarak durduruldu” ifadeleri kullanıldı. Bilindiği gibi set ekibine günlük olarak koronavirüs testi uygulanıyordu. Deadline tarafından yapılan açıklama ise koronavirüs testi pozitif çıkan ismi açığa vurdu. Buna göre Alacakaranlık filminden de tanıdığımız ünlü oyuncu Robert Pattinson virüse yakalanan kişi oldu. Birleşik Krallık’ta devam eden filmin çekimlerinin uzun bir süre daha erteleneceği düşünülüyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top