Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Snake Eyes filminden sonra yeni bir G.i. Joe filmi daha çekilecek

g.i. joe snake eyes

Film Haberleri

Snake Eyes filminden sonra yeni bir G.i. Joe filmi daha çekilecek

G.i. Joe serisi bu yılın sonlarına doğru gösterime girecek olan Snake Eyes solo filmi  ile tekrar sinemaya taşınacak. Ancak, Paramount Pictures ve Hasbro Studios, franchise’ı daha da ileriye taşımak için Snake Eyes sonrası yeni bir G.I. Joe filmi daha planlıyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Seberg yazarları Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse bir sonraki G.I. Joe filmini yazmak için anlaşma imzaladılar. Shrapnel ve Waterhouse’un yazacağı film Snake Eyes’ın devamı olmayacak. Bunun yerine, film “seyircileri G.I Joe dünyasına daha da derine çekmek için bir genişleme” olarak tanımlanıyor. Ayrıca Hollywod Reporter, Snake Eyes filminin artık Snake Eyes: G.I. Joe Origins olarak değiştirildiğini belirtiyor.

Bu da ilginizi çekebilir: G.i Joe efsanesi Hasbro’nun Youtube kanalında yayında

Filme Henry Golding ve Samara Weaving büyük olasılıkla Snake Eyes ve Scarlett rollerini yeniden canlandıracaklar, çünkü her ikisi de G.I. Joe’nun kilit üyeleri olarak biliniyor. Snake Eyes solo filminde de  Barones olarak Úrsula Corberó’yu ve Storm Shadow olarak da Andrew Koji’ni Cobra üyeleri olarak yeniden ortaya çıkması muhtemel .

Bildiğiniz gibi serinin son filmi G.I. Joe: Misilleme, 2013 yılında gösterime girmişti. Ancak, hem Snake Eyes: G.I. Joe Origins ve gelmesi planlanan diğer G.i joe filmi ile seriyi yeniden başlatılacak gibi gözüküyor.

Snake Eyes: G.i. Joe Origins 23 Ekim Cuma günü sinemalarda gösterime girecek.

Yeni bir G.i. Joe filmi görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Hangi Joe karakterlerini yeni filmde görmek istersiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize  yazabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top