Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

R10.net davetiyesiz üyeliği kısa süreliğine aktif etti

r10.net

Teknoloji

R10.net davetiyesiz üyeliği kısa süreliğine aktif etti

Türkiye’nin en bilinen webmaster platformu R10.net koronavirüs nedeniyle karantinalı şu günlerde davetiyesiz üyeliği evlerinden iş yapmak isteyen herkes için açtı.

Özellikle yazılımcılar, SEO uzmanları, metin yazarları ve tasarımcıların en çok kullandığı webmaster forum sitesi R10.net yıllardır davetiyesiz üyelik kabul etmiyordu. Site koronavirüs nedeniyle evlerden çıkılmayan şu günlerde davetiyesiz üyeliği kısa süreliğini aktif hale getirdiklerini duyurdu.

Üyelik için neler gerekiyor?

10 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olan davetiyesiz üyelikten yararlanmak isteyenlerin; T.C kimlik kontrol, mail onay, günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte selfie fotoğrafı yüklemek ve SMS Onay Olmak üzere toplamda 4 faktörden oluşan bu güvenlik sürecini tamamlaması gerekiyor.

r10 davetiyesiz üyelik

R10.net davetiyesiz üyelik işlemi nasıl yapılır?

Üyelik işlemi adım adım şu şekilde;

1. Buraya tıklayarak, üyelik formunu doğru bilgilerinizle doldurun.
2. Boş bir kâğıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz özçekim ( selfie ) görüntüsünü yükleyerek kayıt işlemini tamamlayın.
3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onaylama, yeniden resim isteme talebi ya da üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net’e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza SMS onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

Bu da ilginizi çekebilir: Online Eğitim Platformu Koç Akademi ücretsiz erişime açıldı.

R10.net yönetimi 1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebinin onaylanacağını açıkladı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top