Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Manowar Final Battle Istanbul Konseri 2019 | Bilet Detayları

manowar istanbul konseri

Etkinlik Haberleri

Manowar Final Battle Istanbul Konseri 2019 | Bilet Detayları

Manowar istanbul konseri Final Battle Turnesi kapsamında 20 Temmuz 2019’da Küçükçiftlik Park’ta! Konserin biletleri Biletix’te satışta

Metal tarihinin en büyük gruplarından MANOWAR, The Final Battle turnesi kapsamında unutulmayacak bir konser için ülkemize geliyor!

Heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır en tepelerde taşıyan efsane grup MANOWAR , 20 Temmuz gecesi KüçükÇiftlik Park’ı dolduracak binlerce insana %100 Metal bir gece yaşatmak üzere, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla karşımızda olacak. Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşecek bu müthiş açık hava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran MANOWAR’un ülkemizde vereceği son konser olacak.

Bu metal çılgınlığına canlı canlı tanık olmak ve metal tarihinin bu dev isminin ülkemiz metal dinleyicileriyle görkemli vedalaşmasını kaçırmamak için, o yıldızlı İstanbul gecesinde siz de İstanbul KüçükÇiftlik Park’taki yerinizi alın.

1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan MANOWAR; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan MANOWAR’un bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

Binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği bu şarkılara ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve MANOWAR’la birlikte söylemek için 20 Temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu %100 Metal geceyi kaçırmayın!

Manowar Final Battle Bilet Fiyatları:

28 Mart 2019 tarihine kadar geçerli avantajlı dönem bilet fiyatıdır
Sahne Önü – 390.50 TL
Standart – 247.50 TL
Online Bilet Almak için Tıklayın

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlik Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top