Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Lara Fabian, İstanbul’da Aşkın Sesini Yankılatacak!

Etkinlik Haberleri

Lara Fabian, İstanbul’da Aşkın Sesini Yankılatacak!

25 Nisan 2024 Volkswagen Arena

Dünyaca ünlü Belçikalı şarkıcı Lara Fabian, 25 Nisan 2024 tarihinde Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşacak. “Je T’aime” ve “I Will Love Again” gibi unutulmaz şarkılarıyla milyonlarca dinleyiciyi büyüleyen Fabian, bu konserinde de aşkın müzik aracılığı ile kutlanacağı, romantizm ve tutku dolu ikonik şarkılarını seslendirecek.

Lara Fabian Kimdir?

Lara Fabian, 9 Ocak 1970 tarihinde Tunus’ta doğdu. 1990 yılında “L’Aziza” adlı şarkısıyla Fransa’da tanındı. 1996 yılında çıkardığı “Carpe Diem” albümüyle uluslararası bir yıldız oldu. “Je T’aime” ve “I Will Love Again” gibi şarkılarıyla dünya çapında milyonlarca albüm sattı.

Fabian, güçlü sesi ve duygusal yorumlarıyla dünyanın en sevilen şarkıcılarından biri. “Je T’aime” ve “I Will Love Again” şarkıları, Billboard Dans Müziği Listesi’nde 58 hafta boyunca 1 numarada kaldı.

Konser Detayları

  • Tarih: 25 Nisan 2024
  • Saat: 21:00
  • Yer: Volkswagen Arena
  • Bilet Satış: Biletix

Konser İçeriği

Fabian, “Je T’aime” Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’da gerçekleştireceği konserinde, romantik ve tutkulu sesiyle dinleyicileri büyüleyecek. Konserde, Fabian’ın en sevilen şarkılarından bazıları olan “Je T’aime”, “I Will Love Again”, “Adagio”, “Human”, “Tout”, “La Difference” ve “Broken Vow” gibi parçalar seslendirilecek.

ONLINE BILET AL

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlik Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top