Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Keanu Reeves yeni Ghost Rider olabilir

Keanu Reeves ghost rider

Film Haberleri

Keanu Reeves yeni Ghost Rider olabilir

Keanu Reeves Marvel Sinematik Evrenine katılacak gibi gözüküyor. Marvel ve Reeves arasında bir anlaşmaya varılırsa, başarılı oyuncuyu Ghost Rider / Johnny Blaze rolünde görebiliriz.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Marvel Sinematik Evrenine (MCU) katmak için ünlü aktör Keanu Reeves ile bir araya geldiğini açıkladı. Keanu Reeves, müzakereler olumlu bir şekilde tamamlanırsa, MCU’daki en popüler süper kahramanlardan birini oynayabilir.

Keanu Reeves Ghost Rider olur mu?

Keanu Reeves, Marvel evreninde Johnny Blaze aka. Ghost Rider’ı canlandırabilir. Marvel, Matrix ve John Wick serisinin sevilen oyuncusuyla çalışmayı dört gözle bekliyor, ancak henüz aralarında resmi bir anlaşma yok.

Taraflar anlaşabilirse, MCU’da Ghost Rider’lı yeni bir serinin başlangıcı olabilir. Marvel, Hayalet Sürücüye Reeves‘in hayat vermesini planlıyor. Şu anda, koronavirüs krizi eğlence endüstrisini kötü bir şekilde etkiledi ve bu nedenle anlaşmanın resmi olarak duyurulması için uzun bir süre beklemek zorunda kalabiliriz.

Bu da ilginizi çekebilir: Ghost Rider dizi olarak geri dönüyor | Gabriel Luna başrolde

Reeves, aksiyon filmlerindeki deneyimi ve karizması ile Ghost Rider için kesinlikle doğru aktör olabilir. Marvel’in Reeves ile çalışmayı çok istediği söyleniyor, ancak resmi açıklama için biraz beklememiz gerekiyor.

Keanu reeves ghost rider

Ghost Rider / Johnny Blaze kimdir?

Bir motosiklet şovunun yıldızı olan babası, düzenlediği bir gösteri sırasında hayatını kaybetmesi üzerine John Blaze, karnavalın sahibi olan Crash Simpson tarafından evlatlık olarak alınır. Delikanlı karakterimiz Blaze, kısa bir süre içerisinde motosiklet dublörlüğü alanında uzmanlaşır ancak yıllar sonra üvey babası Simpson’un ender rastlanan bir kan hastalığından dolayı kısa bir ömrü kaldığı anlaşılır. Bunun üzerine John, eski bir geleneği gerçekleştirebilecek, Mephistobir adlı bir iblisi çağırır ve bu tedavi karşılığında kendi ruhunu takas eder.

Ne yazık ki genç arkadaşımızın bu fedakarlığı boşa gider, çünkü üvey babası, belki de kariyerinin en büyük motosiklet gösterisini yapmaya kalkışınca canından olur. Tüm bu kargaşa sonra Mephisto, yaptıkları anlaşmanın şartları gereği, Blaze’in ruhunu teslim almaya gelir ancak üvey babasının kızı Roxanne, genç arkadaşımızın kitaplarından öğrendiği karanlık bir büyü ile kötü iblisi, ölümlülerin boyutundan sürer. Bu duruma oldukça sinirlenen Mephisto, Zarathos isimli iblisin ruhunun Blaze’in vücuduna yerleşmesini sağlar. Bu olay sonrası iki ruhun aynı bende çakışması, gün batımlarında John Blaze’in yerine bir ölüm meleği olan Ghost Rider gelir.

Güçleri

Süper güç, hız ve dayanıklılığa sahiptir. Suçlulara onların kurbanlarına yaşattıkları korkuyu ve dehşeti hissettirebilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top