Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Judas Priest, 24 Temmuz’da İstanbul’da

Etkinlik Haberleri

Judas Priest, 24 Temmuz’da İstanbul’da

Heavy Metal’in babaları Judas Priest, “Invincible Shield Tour Europe” turnesi kapsamında 24 Temmuz’da İstanbul’da konser verecek.

1970 yılında kurulan ve heavy metalin öncü gruplarından biri olarak kabul edilen Judas Priest, 50 yılı aşkın kariyerinde 19 stüdyo albümü, 4 canlı albüm, 10 derleme albüm ve 4 konser DVD’si yayınladı.

“Breaking the Law”, “Living After Midnight”, “You’ve Got Another Thing Comin'”, “Painkiller” gibi unutulmaz şarkılarıyla bilinen grup, heavy metalin en ikonik gruplarından biri olarak kabul ediliyor.

Judas Priest, 24 Temmuz’da İstanbul Maslak Parkorman’da gerçekleşecek konserde, yeni albümü “Invincible”dan şarkıların yanı sıra, klasik hitlerini de seslendirecek.

Konser biletleri,  yakında Passo‘dan satışa çıkıyor.

Judas Priest’in İstanbul konseri, metal müzik fanları için büyük bir heyecan kaynağı. Grup, uzun bir aradan sonra yeniden İstanbul’da sahne alacak ve unutulmaz bir konsere imza atacak.

Konser, Judas Priest’in son albümü “Invincible”ın tanıtımına da hizmet edecek. Albüm, 2023 yılında yayınlandı ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı.

Judas Priest, “Invincible” albümüyle heavy metalin klasik soundunu modern bir anlayışla birleştirmeyi başarıyor. Albümde, grubun imza niteliğindeki şarkılarının yanı sıra, yenilikçi ve iddialı parçalar da yer alıyor.

Konserin repertuarının nasıl olacağı henüz açıklanmadı. Ancak, grubun yeni albümünden şarkıların yanı sıra, “Breaking the Law”, “Living After Midnight”, “You’ve Got Another Thing Comin'”, “Painkiller” gibi klasik hitlerinin de seslendirilmesi bekleniyor.

Judas Priest’in İstanbul konseri için aşağıdaki bilgilere dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

  • Konser, 24 Temmuz 2024 tarihinde İstanbul Maslak Parkorman’da gerçekleşecek.
  • Konser saat 21:00’da başlayacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlik Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top