Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

James Gunn’ın Superman Filminde Ultraman Dedikodularına Yanıt: Set Fotoğrafları ve Detaylar

Film Haberleri

James Gunn’ın Superman Filminde Ultraman Dedikodularına Yanıt: Set Fotoğrafları ve Detaylar

James Gunn’ın yönetmenliğini üstlendiği yeni Superman filmi, “Superman: Legacy” hakkında yeni set fotoğrafları ve detaylar ortaya çıktı. Film, 2025 yılında vizyona girecek ve şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. İşte film hakkında bilmeniz gerekenler:

Set Fotoğrafları ve Karakterler

Film setinden sızan fotoğraflar, María Gabriela de Faría’nın canlandırdığı Angela Spica karakterini, nam-ı diğer “The Engineer” olarak gösteriyor. Angela Spica, DC Comics evreninde nanoteknoloji kullanarak teknolojiyi manipüle edebilen bir anti-kahramandır. Bu karakterin filmde nasıl bir rol oynayacağı büyük merak konusu  .

James Gunn’ın Açıklamaları

James Gunn, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla filmdeki kötü karakterler hakkında çıkan dedikodulara yanıt verdi. Gunn, Lex Luthor’un ana kötü karakter olacağını doğruladı ve Ultraman gibi alternatif kötü karakter dedikodularını yalanladı. Lex Luthor’u ise Nicholas Hoult canlandıracak .

Filmin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

“Superman: Legacy”, Clark Kent’in Krypton kökeni ile Smallville, Kansas’taki insan hayatını dengelemeye çalışmasını anlatacak. Filmde David Corenswet, Superman rolünü üstlenecek. Diğer önemli rollerde ise Rachel Brosnahan (Lois Lane), Skyler Gisondo (Jimmy Olsen) ve María Gabriela de Faría (Angela Spica) yer alıyor. Film, 11 Temmuz 2025’te vizyona girecek  .

James Gunn’ın yönettiği “Superman: Legacy”, merakla beklenen yeni detayları ve set fotoğraflarıyla heyecan yaratmaya devam ediyor. Filmin ana kötü karakteri olarak Lex Luthor’un yer alacağı ve María Gabriela de Faría’nın Angela Spica’yı canlandıracağı kesinleşti. 2025’te vizyona girecek olan bu film, Superman’in yeni maceralarını gözler önüne serecek.

Daha fazla bilgi ve güncellemeler için filmle ilgili bizi takip etmeyi unutmayın.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top