Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Instagram IGTV özelliğini duyurdu.

Instagram

Instagram IGTV özelliğini duyurdu.

Popüler mobil uygulama Instagram, YouTube’a rakip yeni video servisi IGTV’yi görücüye çıkardı. Instagram IGTV nedir? IGTV’nin kullanıcılarına sunduğu özellikler neler?
İşte IGTV ile ilgili bilmeniz gereken her şey…

Instagram IGTV nedir?

Instagram bugün yaptığı duyuruda, 1 milyar kullanıcıya ulaştığını ve yeni mobil video servisi IGTV ürününü duyurdu. Instagram’da paylaşılan videolarda bir dakika, uygulamanın ‘hikayeler’ bölümünde yayınlanan videolarda ise 15 saniye sınırı bulunuyordu ama artık Instagram IGTV özelliği kullanıcılar, süresi 1 saate kadar çıkabilen dikey videolar yükleyebilecek ve izleyebilecek. Bugünden itibaren tüm dünyaya sunulan IGTV’de bazı hesaplar kanallarına video eklemeye başladı bile.

Bu da ilginizi çekebilir  En popüler instagram etiketleri 2019

instagram igtvI

IGTV, Instagram’ın içinden erişilmesinin yanı sıra ayrı bir uygulama olarak da yayınlanacak. BBC Newsbeat’e konuşan Systrom, insanların televizyon karşısında daha az, telefon başında daha fazla zaman geçirmesi üzerine böyle bir karar aldıklarını söyledi. IGTV ile getirilecek bir diğer özellik de kullanıcıların bilgisayar üzerinden video yükleyebilmesi olacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Instagram

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top