Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

House of the Dragon’dan Milly Alcock, Yeni Supergirl Oldu

Film Haberleri

House of the Dragon’dan Milly Alcock, Yeni Supergirl Oldu

DC evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Supergirl, yeni bir oyuncuyla karşımıza çıkıyor. HBO’nun Game of Thrones spin-off’u House of the Dragon’da genç Prenses Rhaenyra Targaryen’i canlandıran Avustralyalı oyuncu Milly Alcock, Supergirl rolünü kaptı.

Alcock’un Supergirl rolünü üstlenmesi, DC hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Alcock, House of the Dragon’da sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekmişti.

Yeni Supergirl’ün Gunn’ın Georgia’da kamera karşısına geçecek olan Superman Legacy filminde yer alacağına dair söylentiler var. Ancak bu söylentilerin henüz resmi bir dayanağı yok.

Şu anda bildiğimiz şey, Alcock’un solo filmi Supergirl’de oynamadan önce DC tabanlı bir projede yer alacağı: Woman of Tomorrow’da oynayacağı. İlk kez bir yıl önce DC’nin stüdyo basın gününde duyurulan proje Supergirl için henüz bir yönetmen açıklanmadı.

Milly Alcock’un Supergirl rolünü üstlenmesi, DC evreninin geleceği için heyecan verici bir gelişme. Alcock’un bu rolde nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top