Connect with us

G.i Joe efsanesi Hasbro’nun Youtube kanalında yayında

g.i. joe çizgi film

Animasyon

G.i Joe efsanesi Hasbro’nun Youtube kanalında yayında

G.i Joe seksenlerin ortasında büyümüş olan çocukların en çok sevdiği çizgi serilerden biriydi. 

Günümüzde G.i Joe markası başarısız filmleri ile hatırlansa da orijinal çizgi film serisi hala kült yapımlar arasında yer almakta.

Hasbro, G.I. Joe‘nun seksenlerdeki çizgi serisinin birkaç bölümünü resmi Youtube kanalında yayınladı! Şimdiye kadar yüklenen bölümler arasında The Pyramid of Darkness (Bölüm 1 – 5), M.A.S.S. Device (Bölüm 1 – 4) ve The Revenge of the Cobra (Bölüm 1 – 5) bulunuyor. Bu harika başlangıçın daha fazla bölüm eklenmesiyle devam etmesini umuyoruz.

Bu da ilginizi çekebilir: Torrent İndirme Siteleri 2018 | En iyi Torrent Siteleri

Bu bölümleri tekrar izlemek oldukça eğlenceli ve komik. Hikayelerdeki bazı detayların ne kadar gülünç olduğunu gördüğünüzde kesinlikle yüzünüzde bir gülümseme olacaktır. Mesela ilk bölümde Cobra’nın uzaya fırtalan bir bir uzay mekiğini… bir ağ ile! evet ağ ile yakalaması, inanılmaz:)

Her neyse, başlamanız için aşağıda ilk bölümü ekliyoruz ve gerisini izlemek için Hasbro YouTube kanalına gidebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

*Ron Friedman tarafından yaratılan G.I. Joe yarım saatlik bir Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Hasbro’nun oyuncak çizgisine dayanarak, karikatür 1983’ten 1986’ya kadar ekranlarda yayınlandı

Founder of Wireprime

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Animasyon

To Top