Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Deep Purple İstanbul Konseri | Deep Purple Biletleri

deep purple istanbul konseri

Etkinlik Haberleri

Deep Purple İstanbul Konseri | Deep Purple Biletleri

ADINI ROCK’N ROLL TARİHİNİN ONUR LİSTESİNE ALTIN HARFLERLE YAZDIRAN DEEP PURPLE “ THE LONG GOODBYE TOUR “ KAPSAMINDA SON KEZ TÜRKİYE’DE

“Soldier Of Fortune, Child In Time, Smoke On The Water, Perfect Strangers, Sometimes I Feel Like Screaming” gibi unutulmaz Rock parçalarına imza atan ve 1968’den bu yana dile kolay tam 51 yıldır Rock’N Roll’un mil taşlarından biri olmayı sürdüren DEEP PURPLE ,“The Long Goodbye Tour” kapsamında 30 Mayıs 2021 Pazar günü Life Park’ta son kez hayranlarıyla buluşacak.

Bu da ilginizi çekebilir: Johnny Depp Hollywood Vampires konseri Eylülde İstanbulda

DEEP PURPLE Tarih Değişikliği

DEEP PURPLE FAREWELL Dünya turnesi, grup yönetiminin kararı ile 2021 yılına ertelenmiştir.  Dünya turnesinin yeni takvimi kapsamında turnenin İstanbul ayağı 30 Mayıs 2021 Pazar günü LIFEPARK’ta gerçekleşecektir.

Yeni Dönem Bilet Fiyatları aşağıdaki şekilde olacaktır

VIP LOUNGE – 1.100 TL
Sahne Önü – 660 TL
Normal Alan – 250 TL
DP Life Park Konser Biletleri için TIKLAYIN

DEEP PURPLE hakkında

Deep Purple, 1968 yılında İngiltere’nin Hertford kentinde kurulmuş olan İngiliz rock grubu. Grup, modern hard rock ve heavy metalin öncülerinden biri olarak kabul edilse de zaman içinde grubun müzikal tarzı değişikliğe uğramıştır. Aslen bir progresif rock grubu olarak kurulan grup, 1970’ten itibaren daha ağır bir sound’a geçiş yapmıştır. Grup, Led Zeppelin ve Black Sabbath ile birlikte, 1970’lerin başlarında ve ortalarında İngiliz hard rock ve heavy metaline yön veren üç büyük gruptan biridir.

Grubun temellerini atan gitarist Ritchie Blackmore ise bugün grupta yer almamaktadır. Grup adını Peter De Rose’un bestelediği aynı isimli parçadan almıştır. Bu ismi almasının sebebi Ritchie Blackmore’un babannesinin bu şarkıyı çok seviyor olması ve grup ismi olarak bunu Ritchie Blackmore’a önermesidir. Grup 1960’ların sonundan itibaren rock müziğe yön vermiş birkaç gruptan biridir.

Continue Reading
Advertisement
3 Comments

3 Comments

 1. joehoca

  24 Kasım 2019 at 12:41

  biletlerin fiyatı gayet uygun, artmadan aldım 2 sahne önü 🙂

 2. Adem Çabak

  22 Aralık 2019 at 18:39

  richie geliyor mu

 3. emree

  19 Ocak 2020 at 08:40

  18+ yapmışlar amk 17 olcaz nasıl girelim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlik Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top