Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

David Corenswet, Superman: Legacy ile Kalplerimizi Fethetmeye Hazırlanıyor

Film Haberleri

David Corenswet, Superman: Legacy ile Kalplerimizi Fethetmeye Hazırlanıyor

David Corenswet, James Gunn’ın yönettiği “Superman: Legacy” filminde Superman rolüyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. DC Studios’un başkanı James Gunn, 2025 yılında vizyona girecek olan film için çekimlerin başladığını duyurdu. Corenswet’in Superman kostümü de ilk kez tanıtıldı ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Yeni Superman: David Corenswet

David Corenswet, Superman rolünü üstlenirken, Rachel Brosnahan da Lois Lane karakterini canlandıracak. Film, genç Kal-El’in (Superman) Krypton kökeni ile Smallville, Kansas’taki insan hayatını nasıl dengelemeye çalıştığını anlatacak. Bu, yeni DC evreninin temel taşlarından biri olacak ve 11 Temmuz 2025’te sinemalarda olacak   .

Filmin Kadrosu ve Detayları

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nicholas Hoult (Lex Luthor), Skyler Gisondo (Jimmy Olsen), Nathan Fillion (Guy Gardner), Edi Gathegi (Mister Terrific), Anthony Carrigan (Metamorpho) gibi isimler yer alıyor. Gunn’ın paylaştığı görsellerde Corenswet’in Superman kostümünde, klasik kırmızı çizmeleri giydiği ve yeni düşman Solaris the Tyrant Sun ile yüzleştiği görülüyor  .

Superman: Legacy ve DC Evreni

“Superman: Legacy”, DC Studios’un “Gods and Monsters” olarak adlandırılan yeni hikaye evreninin ilk filmi olacak. Bu yeni dönem, Superman, Batman, Wonder Woman ve diğer DC karakterlerinin yer aldığı geniş bir hikaye yelpazesini kapsayacak. Gunn ve Safran, bu projeyle DC karakterlerine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor .

David Corenswet’in Superman rolündeki performansını ve filmin genel atmosferini merakla bekliyoruz. “Superman: Legacy”nin sinemaseverler ve DC hayranları için unutulmaz bir deneyim sunması bekleniyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top