Connect with us

Wireprime: Teknoloji, Dizi, Film ve Etkinlik Haberleri

Darth Maul Apprentice izlenmesi gereken SW hayran filmi

darth maul apprentice Star Wars fan filmi

Film Haberleri

Darth Maul Apprentice izlenmesi gereken SW hayran filmi

Çift taraflı ışın kılıcı, dövüş koreografisi ve gizemi ile Darth Maul, Star Wars evreninin en sevilen kötü karakterleri arasındadır. Orijinal seride kendisi ile ilgili çok fazla hikaye olmaması ve Darth Maul’u anlatan bir solo filmin hala yapılmaması sevenlerini de bizleri de çok üzmektedir.

Bu üzüntümüzü T7pro adlı “amatör” film yapımcıları da duymuş olacak ki Darth Maul’a güzel ışın kılıcı dövüşleri ve özel efektlerle süslenmiş kısa bir Star Wars hayran filmi çekmişler.

darth maul apprentice poster

Shawn Bu’nun hem yazıp hem yönettiği, Vi-Dan Tran’ın koreografisini üstlendiği Darth Maul Apprentice, konu olarak Maul’un eğitim aldığı gezegende geçiyor. Çekimi 2 yıl süren Darth Maul Apprentice ’yi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca bir başka hayran filmi olan Vader: Episode 1 – Shards of the Past’ı da buradan izleyebilirsiniz

Filmlerle ilgili yorumlarınızı yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Darth Maul Apprentice Star Wars Fan Film izle

Darth Maul kimdir?

Darth Maul Star Wars Bölüm I’de, dövüş sanatları uzmanı olan Ray Park tarafından canlandırılmış ve İngiliz aktör Peter Serafinowicz tarafından seslendirilmiştir. Birçok Star Wars fanatiğine göre, bu karakterin ilk bölümde ölmesinin nedeni Darth Vader’dan daha fazla ilgi toplaması ve çok beğenilmesidir.

Darth Sidious‘un ilk çırağı olan ve gerçek ismi Khameir Sarin olan Darth Maul çift taraflı ışın kılıcı kullanan, vücudunun her tarafı dövmelerle kaplı ve fazla konuşmamayı tercih eden bir karakterdir. Siyah cüppesi, kötülüğü temsil eder. Vahşeti ve acımasızlığı yansıtan Darth Maul karakteri filmde ve kitaplarda acımasızca bir çok jedi’ı ve masumları katletmiştir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Film Haberleri

Advertisement

BUNLARA DA BAK

Advertisement
To Top