Connect with us

Çukur 4. sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yamaç Koçovalı öldü mü?

Çukur 4. sezon 2. bölüm fragmanı

Dizi Haberleri

Çukur 4. sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yamaç Koçovalı öldü mü?

Çukur 4. sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yamaç Koçovalı öldü mü?

Çukur 4. sezon 2. bölüm fragman yayınlandı mı? Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç’ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldi. Cumali Koçovalı Yamaç’ın babasını öldürdüğünü öğrendi. Çukur yeni bölüm fragmanı..

ÇUKUR  4. SEZON 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra izlenme rekorları kırdı. Cumali Yamaç’ı vurdu. Yamaç Koçovalı öldü mü? Bu soruların cevapları Çukur 4. sezon 2. bölüm fragmanında

ÇUKUR KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.

Founder of Wireprime

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Dizi Haberleri

To Top