Márton Mogyorósy Barcelona’nın kıyı şeridini keşfetme macerasında önümüze farklı bakış açıları seriyor. Márton’un yukarıdan çektiği geometrik desenli eşsiz manzaralar görenleri adeta bir görsel şölene davet ediyor.

Márton, fotoğraflamak istediği doğal ve yapay şekillerle ilgili fikir edinmek amacıyla Barselona’nın kıyı şeridini Google Earth üzerinden incelemeye başlıyor. Karşısına çıkan geometrik desenli manzaraları gözlemliyor ve daha yakından bakmak için bu alanların gerçek konumlarını bir drone yardımıyla tespit ediyor.

Macar fotoğrafçı, Barselona’nın az bilinen, ünlü turistik bölgelerinden çok uzakta çıktığı bu yolculukta gökyüzünden gözlemlendiğinde eşsiz çekiciliğe sahip olan bu yapıları ve binaları fotoğraflıyor. Bizlere de bu eşsiz fotoğrafları uzun uzun gözlemlemek kalıyor…

MartonMogyorosy Barcelona WirePrime 02 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 03 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 04 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 05 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 07 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 1 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik DesenlerMartonMogyorosy Barcelona WirePrime 06 - Barselona'nın Kıyı Şeridine Havadan Bakış: Büyüleyici Geometrik Desenler

Márton, aynı seride ikinci çekimlerini Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’de yapıyor ve takipçileriyle paylaşmaya da başladı.

Bu görselleri de Márton’un Instagram veya Behance hesaplarından, ya da WirePrime üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin