Retro Tasarım iPhone Gramafon


iPhone’unuz, Gramafon olsun. Karşınızda Retro tasarımıyla iPhone Gramafonları…

‘Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağar.’ sözü modern teknolojinin hayatımızın her alanına sızmış olduğu bu zamanlarda, tasarımlarda gerçek olmaya başladı. En teknolojik ürünlerde bile Retro dünyanın etkisi tasarımlarda kendini gösteriyor. Hatta çoğu zaman yeni tasarımların yerini bile alıyor.

Retro tasarım iPhone Gramafon

Endüstriyel tasarımcı Matt Richmond da, bulmuş olduğu ve tasarımına bayıldığı 1920 yılından kalma gramofonu, cep telefonumla nası kullanırım düşüncesiyle yola çıkarak, iPhone Gramophone‘u yarattı. Pil veya prize gerek kalmadan ahşap zemine oturttuğu gramofona içten bir tünel ile telefonun veya iPad‘in konulacağı bölüme bağlayan Richmond, eski teknolojiyi yenisiyle birleştirerek mükemmel derecede fonksiyonel bir tasarıma imza atmış oldu. Ahşap bölme için sesin berrak ve net iletilmesine en uygun ağaç olan cevizi kullandı, gramofonda kullanılan metal hoparlör kısmı sesin net bir şekilde çıkmasını sağlıyor.

Pil veya prize gerek kalmadan istediğiniz yerde iPhone veya iPad’iniz için kullanabileceğiniz gramofonunuzu biz Amerika’da bulduk. Fiyatı 249$ ‘dan başlayan ürünü yurtdışı satış sitelerinden sahip olabilirsiniz.

ewdwd

Untitled

Untitledr2r

Loading Facebook Comments ...

Retro Tasarım iPhone Gramafon

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image