Ağ Kafadan yeni fragman geldi, gelmez olaydı


Marvel’ın yeni Spider Man serisinin ilk filmi Örümcek Adam Eve Dönüş’ün ikinci fragmanı yayınlandı.

Sony ile Marvel Studios’un anlaşması ile ilk kez Captain America Civil War filminde tanıştığımız yeni Örümcek Adam’ın ilk solo filmi Örümcek Adam Eve Dönüş’ün yepyeni fragmanı yayınlandı.

Fragmanı aşağıda Türkçe dublajlı olarak ekliyoruz fakat bir konuda sizi uyarmak isteriz; bence bu fragmanın içeriği, film ile ilgili ağır spoiler barındırıyor. Marvel gerçekten filmin ana hatlarını fragmanda çatırrr çatırr bizlere vermiş. Fragmanı izledikten sonra filmin senaryosunu çok rahat çözersiniz, aman uyarmadı demeyin.

Örümcek Adam Eve Dönüş Türkçe Dublajlı Resmi Fragman

Filmin konusunu neredeyse tamamen açıklayan Marvel’e buradan teşekkürlerimizi iletiriz. Film içi hikayenin en önemli noktalarını mesela Tony’nin Spidey’den kostümü geri almasını ve Örümcek Kafa’nın daha da gaza gelmesini veya ilk fragmanda gördüğümüz ikiye ayrılan geminin aslında Iron Man tarafından kurtarılmasını bu fragman sayesinde anlamış olduk.

Ya arkadaş filmin kötü karakteri Vulture bile neden böyle gaza gelip kötü adam olayım demiş onun sebebini bile açıklamışsınız. Sinemaya gidip izlemeye gerek kalmamış, iki buçuk dakikada filmin tüm konusunu neredeyse fragmana gömmüşsünüz. Alkış!!

Örümcek Adam – Eve Dönüş filminde Peter Parker karakterini Tom Holland canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın oturduğu filmin yapımcılığını ise Kevin Feige ve Amy Pascal üstleniyor. Filmde Tom Holland’ın yanı sıra Robert Downey Jr. (Iron Man), Michael Keaton (Vulture), Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly ve Marisa Tomei rol alıyor. Örümcek Adam Eve Dönüş, 7 Temmuz’da sinemalarda gösterime girecek.

Fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıda bekleriz.

Loading Facebook Comments ...

Ağ Kafadan yeni fragman geldi, gelmez olaydı

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image