Nuh: Büyük Tufan filminin fragmanı yayınlandı - Wireprime.com

Sinema ve TV

Nuh: Büyük Tufan filminin fragmanı yayınlandı

By  | 

Gladyatör filmiyle ünlenen ve en son Man of Steel’de Superman’in babası Jor-El rolünde izlediğimiz Russel Crowe, Nuh Peygamber rolüyle sinemalara geri dönüyor. Ülkemizde de merakla beklenen Noah (Nuh: Büyük Tufan) filminin ilk resmi fragmanı bugün yayınlandı.

Noah (Nuh: Büyük Tufan) filmi Russel Crowe dışında Jennifer Connelly, Anthony Hopkins, Emma Watson, Ray Winstone ve Logan Lerman gibi dünyaca ünlü oyuncuları ile de dikkat çekiyor.

28 Mart’ta gösterime girecek olan ‘Nuh: Büyük Tufan‘ filminin yönetmenliğini ise Requiem for a Dream,  Black Swan gibi filmlerden hatırlayacağınız Darren Aronofsky üstleniyor.

Dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce yüce bir görev için Tanrı tarafından seçilmiş Nuh rolünde Akademi Ödüllü oyuncu Russell Crowe’un yer aldığı filmin, heyecan verici fragmanını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Nuh: Büyük Tufan fragman izle

 

küçük yaşından beri bilgisayara olan merakı ile başlayan teknoloji sevdası sayesinde hayatındaki istekleri gerçekleştiren. Özellikle web ve internete olan düşkünlüğü olan ben... Bana ulaşmak için erinc@wireprime.com adresini kullanabilirsiniz.

Loading Facebook Comments ...