Lars Von Trier’in yeni filmi Nymphomaniac, Aralık’ta sinemalarda


Dancer in the Dark (2000), Dogville (2003), Antichrist (2009) gibi filmlerin aykırı Danimarkalı yönetmeni Lars Von Trier‘in yeni filmi Nymphomaniac hem konu hem de yıldız isimlerden kurulu kadrosu ile uzun süre gündemi meşgul edecek gibi gözüküyor.
Nymphomaniac’ta nemfomani hastası bir kadının doğumundan 50 yaşına kadar olan cinsel yaşamını sinemaya taşıyan Lars Von Trier, 11 hafta süren çekimlerden 100 saatlik görüntü elde etmiş.

Bu görüntülerden 2,5’er saatlik iki film oluşturmaya çalışan yönetmen Nymphomaniac’ı iki farklı versiyon olarak karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Şuan hazırlanan ilk versiyonu “soft” olarak adlandırılan ve seks sahneleri rahatsız edici olmayan bir versiyonken daha sonra hazırlanacak olan ikinci versiyon daha hard seks sahneleri içinde barındıracak.

Nymphomaniac-fragman-izle

Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Uma Thurman, Udo Kier, Sophie Kennedy Clark, Willem Dafoe, Stellan Skarsgard, Mia Goth, Christian Slater, Nicolas Bros ve Connie Nielsen gibi güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Nymphomaniac soft versiyonu ile 25 Aralık’ta Danimarka’da gösterime girecek. Filmin Türkiye’de gösterilip gösterilmeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Nymphomaniac‘ın şimdiye kadar yayınlanmış teaser’larını yazımızın sonunda sizlerle paylaşıyoruz.

Nymphomaniac izle

Loading Facebook Comments ...

Lars Von Trier’in yeni filmi Nymphomaniac, Aralık’ta sinemalarda

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image