Adalet Birliği Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.


Justice League – Adalet Birliği Türkçe altyazılı fragmanı sonunda yayınlandı.

Geçtiğimiz Perşembe gününden Cuma’ya kadar 20 saniyelik karakter videoları ile bizleri heyecanlandıran Warner Bros ve DC, bugün Justice Leauge / Adalet Birliği uzun fragmanını paylaştı!

2016 yılında vizyona giren Batman v Superman filmiyle Adalet Birliği serisinin temelleri atılmış olup filmde Batman, Superman, Wonder Woman görülmüştü. 2017 son çeyreğinde ekibin geri kalanıda (Flash, Cyborg, Aquaman) tamamlanmış oldu.

Peki Superman geri dönecek mi? Darkseid’i görebilecek miyiz, Yeşil Fener gerçekten gözükücek mi? Yeni çıkan fragman bu sorularımızın ne kadarını cevaplıyor ?

Adalet Birliği Türkçe Altyazılı Fragman

 

Justice League – Adalet Birliği, Türkiye’de 17 Kasım 2017‘de vizyona girecek.  Zack Snyder’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Justice League’in oyuncuları arasında Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amber Heard (Mera), J.K. Simmons (James Gordon), Amy Adams (Lois Lane) ve Willem Dafoe (Nuidis Vulko) gibi isimler yer alıyor.

Loading Facebook Comments ...

Adalet Birliği Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image