Connect with us

Oyun

Red Dead Redemption 2 için ilk oynanış videosu çıktı

red dead redemption 2 video

Bu senenin en beklenen oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2 için, resmi oynanış videosu çıktı.

Merakla beklenen Rockstar Games‘in vahşi batı konseptli oyunu Red Dead Redemption‘un ikincisinden efsane bir fragman yayınlandı. Ertelemelerin ardından yapımcı Rockstar Games oyunun ilk oynanış videosunu yayınlayarak heyecanın dozunu biraz daha artırdı.

Son olarak 2013 yılında Grand Theft Auto 5’i piyasaya süren Rockstar Games, 5 yıllık bir aranın ardından yine oyun dünyasına damga vuracak bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Gelmiş geçmiş en iyi vahşi batı oyunu olarak gösterilen Red Dead Redemption’ın devamı olan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşacak.

O iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.

tolga@wireprime.com

Tüm Yorumları Gör

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

The Last of Us Part 2’den 10 dakikalık oynanış videosu

the last of us part 2 oynanış videosu çıktı

PlayStation’ın en başarılı oyunlarından biri olan The Last of Us ’ın devam oyunu “Part 2” adıyla geliştirilmeye devam ediyor. E3 2018 etkinliğinde The Last of Us Part 2 etkileyici bir oynanış videosuyla tanıtıldı.

The Last of Us 2 oynanış videosunda gizliliğin ön planda olduğu oyunda hareket alanımızın genişlediğini, dövüş dinamiklerinin gerçeğe yaklaştırıldığını ve zorluğun daha da arttırıldığını görüyoruz.

The Last of Us Part 2 Oynanış Videosu – İzle

İlk oyundan beş yıl sonrası hikayeyi anlatacak olan The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihi henüz belli değil. Sadece PlayStation 4 için gelmesi planlanan oyunda multiplayer desteğinin de olacağı söyleniyor.

O iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.

tolga@wireprime.com

Devamını Oku

En Çok Okunanlar