Victoria’s Secret Show Yaklaşırken Melekler Formlarını Nasıl Koruyor?


Her sene yılbaşı döneminde dünyanın en ünlü ve güzel TopModelleriyle, senenin en çarpıcı defilesini gerçekleştiren Victoria’s Secret, yeni yılın yaklaşmasıyla melekleriyle hızlı bir çalışma serüvenine başladı. Moda çekimleri, provalar, seçmeler derken Victoria’s Secret meleklerinin de sürekli koşuşturma içinde oldukları dönem çoktan başladı bile.

Bu temponun içinde bir yandan da yorgunluk derken, melekler nasıl her zaman böyle enerji dolu ve formda kalıyor derseniz, sırlarınızı sizin için öğrendik.

Doutzen Kroes

doutzen-kroes-2011-victoria-s-secret-fashion-show-02

Kroes açıkhava koşularını çok sevdiğini belirtti. NewYork’ta olduğum süre boyunca Hudson Nehri kenarında uzun koşular yapan manken, formda kalmak için sadece koşmak değil, ip atlama ve boks da yaptığı sporlar içinde.

 

Erin Heatherton

Erin Heatherton

Bale geçmişi sayesinde kusursuz vücud hatlarına sahip olan Erin, baleye olan merakını ‘Ballet Beautiful’ egzersizlerine devam ederek sürdürüyor. Ballet Beautiful egzersizlerini  kendi deyimiyle    ‘Oldukça eğlenceli ve vücuda zarafet, ışıltı katan bir egzersiz Ballet Beautiful. Onun sayesinden ruhumun gençliğini hiçbir zaman kaybetmediğimi ve duruşumun daha da iyi olduğunu hissediyorum.’ Şeklinde yorumluyor.

 

Alessandra Ambrosio

alessandra_ambrosio

Haftada 3 gün yoga ve pilates egzersizleri yapan Ambrosio, bunun dışında farklı zamanlarda 10 günlük Brazil Butt Lift dersleri de alıyor. 10 sene öncesinden daha da iyi bir vücuda sahip olduğunu söyleyen manken, düzenli sporun herşeyi rahatlattığını inanıyor.

 

Miranda Kerr

miranda kerr

Anne olduktan sonra daha da güzelleşen ve hiçbir zaman güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen güzel manken, formda kalmak için haftanın 3 veya 4 günü düzenli egzersizler yaptığını ve gün aşırı da 2,5 km ye yakın koştuğunu belirtti.

 

Lily Donaldson

Lily Donaldson

Lily’nin sırrı ise Pilates ve Yoga’nın sakinleştirici ve vücudu, duruşu düzeltici etkisi. Güzel manken düzenli olarak Pilates ve Yoga çalışmalarının yanısıra yüzmeye de aynı önemi verdiğini belirtiyor.

 

Karlie Kloss

karlie kross

Günlük hayatında da sürekli hareket halinde olduğunu belirten VS meleği, çocukluğundan beri düzenli aldığı klasik bale eğitimi sayesinde kusursuz bir vücuda sahip. Balenin yanında koşu, bisiklete binme ve yüzme egzersizlerine de ara vermeden devam ediyor.

 

Candice Swanepoel

candice swanepoel

Haftada birçok gün boks ve pilates dersleri alan manken, Victoria’s Secret şovuna 10 gün kaladan itibaren de bu egzersizleri hergün yapıyor.

 

Behati Prinsloo

behati prinsloo

Behati de birçok VS meleği gibi düzgün hatlarını pilatese ve yüzmeye borçlu. Gün içinde sürekli aktif olmaya çalışan manken, güniçinde hareketin her zaman çok faydalı geldiğine inanıyor.

 

Adriana Lima

adriana-lima-

Anne olan meleklerden biri olan Adriana, haftada 2 gün boks, ip atlama ve ağırlık kaldırma egzersizleri yapıyor.

 

Loading Facebook Comments ...

Victoria’s Secret Show Yaklaşırken Melekler Formlarını Nasıl Koruyor?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image