Online alışveriş siteleri listesi


En iyi Online Alışveriş Siteleri nelerdir? Online Alışveriş yapmak için en güvenilir alışveriş siteleri listemiz aşağıdadır.

Şehirde iş hayatının koşuşturması içinde yaşanan en büyük sorunlardan biri haline geldi zamansızlık. Yoğun çalışma saatleri, trafikte harcadığımız saatler birçok şeye zaman ayıramamamıza neden oluyor. Fakat teknoloji zamansızlık sorununa alternatif çözümler üretti bile. İnternet hayatımızın gerçekten her anını kaplamaya başladı. Artık herşeyi ama abartısız herşeyi internetten bulur, çözer, alır olduk. Bu konuda en çok kullandığımız platform da süphesiz alışveriş siteleri. Gün geçtikçe mantar gibi türeyen bir sektör haline geldi online alışveriş siteleri. Bazen birbiriyle aynı bazende farklı farklı içeriklerde yüzlerce siteyle her gün karşılaşıyoruz Tüketicilerin de aklında hep aynı soru. ‘Acaba güvenilir mi? Acaba ürünler gerçekten resimdeki gibi midir? ‘

Sizler için aşağıdaki siteleri inceledik ve en iyi online alışveriş siteleri listesini yaptık.

www.shopigo.com Zamansız, kışkırtıcı ve trendy olarak tanımlıyor Shopigo kendini. Dünyanın farklı yerlerinden toplanmış, zamansız tasarımları müşteriye sunmaktadır.


www.luxvitrin.com Ayrıcalıklı alışveriş sloganıyla yola çıktı Luxvitrin. Özel alışveriş dünyasının en ayrıcalıklı markası LuxVitrin, dünyaca ünlü birçok prestijli markanın özel tasarım ürünlerini sizlerle buluşturuyor High-end müzik sistemlerinden, günlük modunuza göre rengini değiştirebileceğiniz saatlere, ofislerimize renk getirecek tamamlayıcı ve toparlayıcı teknolojik araçlardan, en cool t-shirt ve sneakers’lara Luxvitrin’de ulaşabilirsiniz.


www.enmoda.com Sezonun en son trendlerini ve giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar alanında sezon ürünlerini bulabileceğiniz bir online moda merkezi olarak tanımlıyor kendisini Enmoda. Ünlü tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri sayesinde kendi tasarımlarını tüketiciyle buluşturuyor.


www.lastikpabuc.com Spor ayakkabı konusuna her gün yeni fikirler ekliyor Lastik Pabuç. Tasarımcılar, markalar ve sanatçılarla yaptığı işbirlikleri ile hiç bir yerde bulamayacağınız exclusive markaları sunuyor müşterilerine.


www.bunlardanistiyorum.com Online alışveriş furyasına çok önceleri katıldı Bunlardanİstiyorum, fakat çok farklı bir tarz ile katıldı online alışveriş sektörüne. Arayıp da bulabileceğiniz her şey sloganıyla yola çıkan; birbirinden farklı, çılgın bazende komik eşyaları bulabileceğiniz bir adres.


www.modagram.com Modagram size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor. En son modayı giymek isterseniz, modagram sizin için doğru adres.


www.trendyol.com Son zamanlarda sadece markaların değil, tasarımcıların da ürünlerine yer vererek benze alışveriş sayfaları arasından sıyrılmayı başardı Trendyol. Hem yarattığı kendi markalarıyla, hem de tasarımcıların özel ürünleriyle farklı bir alışveriş sitesi oldu.

Loading Facebook Comments ...

Online alışveriş siteleri listesi

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image